Колледждің миссиясы, мақсаттары мен міндеттері

МИССИЯСЫ, МАҚСАТТАРЫ МЕН МІНДЕТТЕРІ

"Қ.Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университеті"  АҚ колледжінің миссиясы: Жеңіл және тамақ өнеркәсібі, қызмет көрсету және бизнес саласында бәсекеге қабілетті, білікті, кәсіби кадрлар даярлау.

Пайымдауы:"Қ.Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университеті" АҚ колледжі - техникалық және кәсіптік білім беру саласындағы білім беру қызметтері нарығындағы көшбасшы және жаңашыл.

Мақсаттары: еңбек нарығының талаптарына сәйкес қазіргі заманғы қоғамның кәсіби-сапалы, құзыретті және бәсекеге қабілетті мамандарын даярлау.

"Қ.Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университеті" АҚ колледжінің 2020-2025 жылдарға қызмет сапасы саласындағы саясаты.:

1.Тамақ және жеңіл өнеркәсіп, сондай-ақ Қызмет көрсету және бизнес салалары туралы бәсекеге қабілетті кадрлармен қамтамасыз ету:

• ішкі және сыртқы еңбек нарығының сұраныстарына жауап беретін техникалық және кәсіптік білім берудің сұранысқа ие кадрларын даярлау;
  • ақпараттық инфрақұрылым құру және қашықтықтан білім беру технологияларын дамыту;
  • оқытушылар құрамының кәсіби деңгейін арттыру.

2.Әлеуметтік серіктестердің талдауы мен талаптарын ескере отырып, білім беру кеңістігін жетілдіру.

3.Оқытудың заманауи инновациялық әдістері мен жаңа технологияларды оқу-тәрбие процесіне енгізу.

4."Қ.Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университеті" АҚ колледжінің инфрақұрылымын дамыту

• "Қ.Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университеті"  АҚ колледжінің материалдық-техникалық базасын бекіту
  • білім алушылардың оқуы, тұруы, демалуы үшін қауіпсіздік пен санитарлық жағдайларды қамтамасыз ету. қызметкерлер мен оқытушылар құрамының қызметі.

5.Жастардың азаматтық-патриоттық тәрбиесін жетілдіру:

• жоғары азаматтық жауапкершілігі, патриоттық сезімі және толеранттылығы бар әлеуметтік бейімделген тұлғаны қалыптастыру және дамыту:
  • білім алушыларды әлеуметтік қолдауды жақсарту.

6.Сапа менеджменті жүйесі талаптарының орындалу тиімділігін қамтамасыз ету.