Біз туралы

Колледж тарихы

Колледж 2006 жылы "Қ.Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университеті"акционерлік қоғамының құрамында құрылды.
мемлекеттік лицензия № KZ78LAA00036142.< BR > 2016 жылы колледж мемлекеттік аттестаттаудан өтті.
2021 жылы 5 жылға ҰБО институционалдық және мамандандырылған аккредиттеуден өтті.
колледжде білім беру қызметі күндізгі және сырттай оқу нысандары бойынша жүргізіледі.< br> 2014 жылдан бастап Кредиттік оқыту технологиясы қолданылады.
2015 жылдан бастап мүмкіндігі шектеулі студенттер қашықтықтан білім беру технологиялары бойынша білім алуда.
2010 жылдан бастап "Platonus" автоматтандырылған ақпараттық жүйесі енгізілді.
барлық мамандықтар бойынша оқу топтары бар, мемлекеттік тілде және орыс тілінде білім алушылар.< Br > оқыту ақылы негізде және мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен жүзеге асырылады.
колледжде 80 педагог жұмыс істейді, оның ішінде:
- 9 оқытушының жоғары санаты бар;
- 5 оқытушының педагог-зерттеуші санаты бар;
- 1 оқытушының педагог-сарапшы санаты бар;
- 5 оқытушының педагог-модератор санаты бар;
- 6 оқытушының бірінші санаты бар;
- 2 оқытушының екінші санаты бар;
- 20 оқытушының ғылым магистрі ғылыми дәрежесі бар.
оқытушылар үнемі қалалық, республикалық, халықаралық біліктілікті арттыру курстарында оқиды.
барлық мұғалімдерде өздері жасаған оқу-әдістемелік кешендер бар.
2023-2024 оқу жылында 1950 студент оқиды, оның ішінде мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша 681 адам.
Біздің мекен-жайларымыз:
1. Нұр-сұлтан, Есіл ауданы, Қайым Мұхамедханов көшесі, 37А;
2. Нұр-сұлтан, Сарыарқа ауданы, Республика даңғылы, 54/2; < br>3. Нұр-сұлтан, Сарыарқа ауданы, Орлыкөл көшесі, 15.